Gradit d.o.o. (grAdit) osnovan je 1994. godine kao tvrtka specijalizirana za projektiranje, građenje i nadzor te od tada djeluje u svim područjima rada. Osnivač tvrtke je arhitekt Dinko Tabain.
2009. godine tvrtku preuzima arhitekt Nikica Tabain, koji u razdoblju od 2003. do 2018. profesionalno djeluje kroz tvrtke Dalekovod, AJF projekt i KAP4. Od početka 2018. godine, s dugogodišnjim suradnicima, daje novi zamah tvrtki grAdit.
Tvrtka grAdit danas djeluje kao arhitektonski ured s visokoobrazovanim specijalistima u različitim područjima rada arhitektonske struke.
Želite li postati dio grAdit tima, pošaljite životopis na info@gradit.hr
Vaše životopise primamo tijekom cijele godine.
 
Nikica Tabain nikica.tabain@gradit.hr
Nikola Šimunić nikola.simunic@gradit.hr
Danijel Grbeša danijel.grbesa@gradit.hr
Zrinka Mirosavljević zrinka.mirosavljevic@gradit.hr
Katarina Miloš katarina.milos@gradit.hr
Klara Zubac klara.zubac@gradit.hr
Maja Cindrić maja.cindric@gradit.hr
Ivona Krnjaić ivona.krnjaic@gradit.hr
Matej Antolković matej.antolkovic@gradit.hr
Erna Erbežnik erna.erbeznik@gradit.hr
Mirjana Pišlar mirjana.pislar@gradit.hr
Ana Ranogajec Knežević ana.ranogajec-knezevic@gradit.hr
Antonio Jakubek antonio.jakubek@gradit.hr
Krešimir Šibalić kresimir.sibalic@gradit.hr
Ante Lipovac ante.lipovac@gradit.hr
Maja Zuhrić maja.zuhric@gradit.hr
Marta Šunjo marta.sunjo@gradit.hr
Filip Perić filip.peric@gradit.hr
Živko Pletikapić zivko.pletikapic@gradit.hr
Branka Frlan branka.frlan@gradit.hr
Antonia Karačić antonia.karacic@gradit.hr
Nikolina Azinović nikolina.azinovic@gradit.hr
Dani Dragojević dani.dragojevic@gradit.hr
Andrea Kocelj andrea.kocelj@gradit.hr
Natalija Barišić natalija.barisic@gradit.hr